Arnold Schwarzenegger se vrací do Predatora

Včera ve večerních hodinách oznámil Arnold Schwarzenegger na svém twitterovém účtu návrat do příběhu Predatora. V rámci bezplatné aktualizace nedávno uvedené herní novinky Predator: Hunting Grounds pro PlayStation 4 se v příběhu opět objeví postava Majora Alana „Dutche“ Schaefera v podání legendárního herce.

Jedná se o návrat po dlouhých 33 letech, které uplynuly od dnes již kultovního trháku Predator z roku 1987. Příběh Dutche a jeho jednotky žoldáků setkávající se s mimozemským tvorem predátora si získal celou řadu fanoušků a celosvětově vydělal téměř 100 milionů dolarů. Podle původní předlohy vznikaly další zpracování příběhů fiktivní postavy predátora, ať už v komiksech, knížkách nebo filmech. Naposledy se tak stalo ve hře Predator: Hunting Grounds, která byla uvedena 24. dubna tohoto roku.

Právě v ní se znovu objeví postava Dutche, kterou ztvárnil a namluvil legendární herec. Hráči budou moci zažít jeho příběh v období od konce filmu do současnosti, a to v rámci bezplatné aktualizace hry, která bude dostupná od 26. května 2020. Ve stejný den bude zveřejněn i placený obsah, díky němuž bude možné si zahrát také za současného Dutche v nové podobě, získat rychlejší přístup ke zbraním nebo hlasové linie samotného Arnolda.

Více informací naleznete na PlayStation®Store a webu www.playstation.cz.

You may also like...