Form Factory otevře nový fitness klub na Pankráci

Již na přelomu letošního prosince a ledna 2022 otevře společnost Form Factory zcela nový fitness klub na pražském Pankráci. Třípatrové fitness o rozloze 2 000m2 se aktuálně dokončuje v budově City Point, hned vedle obchodního centra Arkády Pankrác.

Návštěvníci a zájemci o aktivní pohyb najdou v novém fitness klubu rozsáhlou kardio zónu, funkční zónu a další kompletní vybavení a stroje pro individuální trénink. Součástí nového klubu jsou také 4 sály pro skupinové lekce a programy Les Mills, z toho jeden se speciálním zaměřením Body & Mind. Týdně je v plánu provoz až 100 skupinových lekcí. Po tréninku pak mohou návštěvníci využít finskou saunu nebo solárium.

Nový fitness klub Form Factory Pankrác doplňuje stávající síť klubů Form Factory a potvrzuje tak plány na dlouhodobou expanzi v rámci České republiky. Již nyní mohou zákazníci využít jedinečnou zaváděcí akci na roční členství, které pro prvních 200 členů stojí 549 Kč měsíčně, po otevření bude pak klub k dispozici i držitelům tzv. Multiklub členství z ostatních klubů Form Factory a samozřejmě také uživatelům MultiSport karty bez dalších doplatků a omezení.

Členství je možné již nyní zakoupit online na https://formfactory.cz/pankrac nebo využít kontaktní centra pro založení nového členství.

Kontaktní centra jsou k dispozici ve Form Factory Vinohradská, Harfa a Anděl.

Více informací o službách a nabídce na www.formfactory.cz.

You may also like...