Penélope Cruz a Antonio Banderas spolu natočili Film roku

Nejlepší režisér, nejlepší herci . . nejlepší nápad? Penélope Cruz a Antonio Banderas spolu natočili Film roku.

Penélope Cruz a Antonio Banderas se v hravé a poťouchlé komedii Film roku pokusí natočit film roku, 12. května 2022 s ním vstoupí do českých kin.

Penélope Cruz se představí jako slavná a excentrická režisérka, která dostala za úkol natočit ten zaručeně nejlepší film všech dob. Má neomezený rozpočet a velké umělecké ambice, ovšem jejím největším úkolem bude zkrotit své herce v hlavních rolích. Antonio Banderas hraje roli slavné sebestředné filmové hvězdy, zatímco Oscar Martinez ztvární přehnaně uměleckého charakterního herce. Oba jsou už legendami, ale každý je úplně jiný a rozhodně to nejsou kamarádi. Všichni tři spolu vytváří filmovou sestavu snů s velkým talentem a s ještě větším egem. Kdo z nich ale vydrží až do poslední klapky a do premiéry?

Pokud si někdo myslel, že filmaři a filmové hvězdy jsou nesnesitelné primadony, komedie Film roku jim dá za pravdu. Penélope Cruz, Antonio Banderas i Oscar Martínez si v ní dělají legraci sami ze sebe, ze svých kolegů i celého filmového světa.

Snímek Film roku se vloni představil na festivalech v Torontu a v Benátkách, díky ohlasům kritiků a filmové veřejnosti si na serveru Rottentomatoes drží hodnocení 100%.

Film roku

(Competencia oficial / Official Competition)

ESP / ARG – 2021;

Délka: 114minut

Žánr:komedie

Režie: Mariano Cohn, Gastón Duprat

Premiéra12. května 2022

Hrají: Penélope Cruz, Antonio Banderas, Oscar Martínez a další

Zdroj foto a video: Bonton Film

You may also like...