Galerie Harfa v květnu promění svoji střechu v Coca Cola Chill out zónu

V rámci květnového Mistrovství světa v hokeji 2024 se pražské nákupní centrum Galerie Harfa promění v pulsující centrum hokejových fanoušků. Ti zde mohou využít širokou škálu aktivit a strávit tak dva hokejové týdny v podnětné fanouškovské atmosféře.

Galerie Harfa v květnu promění svoji střechu v Coca Cola Chill out zónu

Od 10. do 26. května bude na střeše nákupního centra Galerie Harfa k dispozici obří LED obrazovka a připraveno až 400 míst pro vyznavače tohoto v Čechách oblíbeného sportu.

„Chceme využít naší těsné blízkosti O2 Arény, kde se budou odehrávat zápasy skupiny A a tedy i českého hokejového týmu a zároveň i našeho unikátního střešního prostoru Terasy Harfa, kde se mohou potkat fanoušci, kteří nezískali vstupenky do arény, ale rádi si užijí sportovní zážitek ve společnosti přátel a stejně naladěných lidí,“ říká Martina Tlustá, marketingová manažerka Galerie Harfa.

Galerie Harfa v květnu promění svoji střechu v Coca Cola Chill out zónu

Coca Cola chill out zóna odstartuje 10. května ve 20 hodin zápasem Česko-Finsko.

Součástí chill out zóny na střeše Galerie Harfa bude i komentátorské stanoviště Českého rozhlasu, odkud budou vedeny rozhovory se zajímavými hosty a budou probíhat rozbory jednotlivých zápasů. V blízkosti chill out zóny bude k dispozici stánek s občerstvením, další stánky s tradičními českými i mezinárodními specialitami budou návštěvníkům k dispozici v rámci street food zóny.

Uvnitř obchodního centra v blízkosti prodejny H&M bude nejen hokejovým fanouškům k dispozici další stanoviště Coca Cola chill-out zóny s občerstvením a interaktivními herními prvky. Připravena je i nezbytná pop-up prodejna s fanouškovskými předměty, sportovním oblečením a suvenýry s motivy MS v hokeji 2024.

Galerie Harfa v květnu promění svoji střechu v Coca Cola Chill out zónu

Návštěvníci mistrovství se budou moct občerstvit i v prostorách před nákupním centrem, kde budou připraveny stánky s ochutnávkou piv ze čtyřech pražských minipivovarů nebo míchané nápoje od společnosti Božkov. Milovníci sladkých chutí ocení zmrzlinu, pro ty, kteří chtějí zkusit své štěstí pak bude otevřen stánek sázkařské společnosti Tipsport.

Pro zajištění pohodlí všech návštěvníků bude po dobu konání mistrovství prodloužena otevírací doba parkoviště až do jedné hodiny po půlnoci, aby si fanoušci mohli užít fandění i průvodní aktivity do samého konce bez časového presu.

„Věříme, že se Galerie Harfa stane v květnu důležitým bodem pro všechny, kdo hledají nejen sportovní, ale i kulturní a společenské vyžití během Mistrovství světa v hokeji 2024,“ doplňuje Tlustá.

Zdroj foto: OC Galerie Harfa

You may also like...