HISENSE: Rozjeďte tu nejlepší fanouškovskou párty!

Pořádná párty chce dobře vychlazené pivo, které bude mít ten správný říz. Obyčejný KEG soudek s výčepním kohoutkem chce hodně zručnosti, aby pivo neteklo místo do sklenic všude kolem. I tak ale takto načepované pivo málokdy přesvědčí. Jestli chcete své hosty oslnit, pořiďte si domácí výčep! Pivo správně nachladí, nasytí bublinkami a skutečně lahodný mok bude ochotně vydávat ke spokojenosti všech jako v oblíbené hospůdce.

A když ještě přidáte dokonale grilované steaky či burgery, úspěch je zaručen!

HISENSE: Rozjeďte tu nejlepší fanouškovskou párty!

Pětilitrové párty KEG soudky se zlatavým mokem jsou zaručeným tahákem každé větší sešlosti, ať už v létě na zahradě s přáteli nebo před televizní obrazovkou, na které běží třeba přenos fotbalového utkání z mistrovství Evropy. Obsluha soudku chce ale poměrně dost zručnosti: nasadit výčepní kohout a povolit ventil tak, aby pivo nebylo samá pěna a správně teklo – ne moc a ne málo. Především je ale potřeba, aby bylo správně vychlazené. Jako ze sedmého schodu, jak praví klasik.

HISENSE: Rozjeďte tu nejlepší fanouškovskou párty!

Nabízí se elegantní řešení – domácí výčepní zařízení Hisense HBD5A na běžně prodávané pětilitrové KEG soudky velkých i malých pivovarů. Je vybaven nastavitelným chlazením od 3 do 12 °C, systémem sycení s CO2, ale i bez CO2 LED displejem a pípou, kterou zvládne obsluhovat bez úhony na interiéru každý. Má tichý chod, takže nebude během fandění zbytečně rušit. A až párty skončí, nečeká vás žádný složitý úklid – stačí opláchnout odkapávací tácek a jste připraveni na další jízdu. Šikovný a elegantní spotřebič stojí 4 499 Kč.

HISENSE: Rozjeďte tu nejlepší fanouškovskou párty!

Neměl by vám chybět ani chytrý kontaktní gril s teplotní sondou Hisense HCG1600DBT. Během chvilky s ním připravíte šťavnaté steaky, panini, chutné burgery, ryby a mořské plody nebo dokonalou grilovanou zeleninu. Na výběr máte devět automatických programů a také manuální ovládání podle svých preferencí s individuálně nastavitelnou teplotou od 80 °C do 230 °C. Skvělým doplňkem je teplotní sonda, s níž připravíte steaky propečené přesně podle svých preferencí. Nepřilnavé oboustranné desky s žebrovaným i hladkým povrchem umožní různé způsoby přípravy pokrmů, přebytečná šťáva a tuk stéká do speciální odkapávací misky. Po vyklopení horní desky o 180° získáte dvojnásobně velkou otevřenou grilovací plochu. Smart gril stojí 3 990 Kč.

HISENSE: Rozjeďte tu nejlepší fanouškovskou párty!

A pokud plánujete spojit párty se se sledováním ME ve fotbale, ideální bude některý se špičkových Mini-LED TV Hisense s dokonalým obrazem a prostorovým zvukem. Hisense jako oficiální sponzor EURO 2024 připravil skutečně pestrou nabídku televizorů s inteligentními technologiemi pro intenzivní zážitky při sledování sportovních přenosů, filmů i hraní her. Nechybí ani obří televizory s úhlopříčkou 100 palců.

Více informací: cz.hisense.com, global.hisense.com

Sense For Technology

Zdroj foto: Hisense

You may also like...