Tyčinky Fit fruit v novém kabátě

Tyčinky Fit fruit jsou výborným zdrojem postupně se uvolňující energie. Stanou se tak ideální svačinkou, kterou máte vždy po ruce.

Díky praktickému balení jí můžete mít připravenou v kabelce, v autě či v šuplíku práci pro případ, že vás přepadne hlad nebo chuť na něco dobrého.Ve srovnání s klasickými cukrovinkami vám však neposkytne rychlé cukry, ale vyvážené složení pro vaše zdraví. To vše korunované výbornou chutí plnou ovoce! Navíc neobsahují palmový olej a jsou vhodné i pro vegany.

Fit fruit, svou chutí a složením, se hodí pro každého konzumenta bez rozdílu věku.  Pokud vyznáváte zdravý životní styl a není vám jedno, jak se stravujete, oblíbíte si tuto skvělou svačinku i Vy. Obsahuje uhlohydráty jako kvalitní zdroj energie, lehce stravitelné bílkoviny pro rychlou regeneraci, vlákninu, vitamíny a minerály.

Vybrat si můžete jednu z 5 příchutí nabitých ovocem: Fit fruit Meruňka, Višeň, Limeta, Lesní ovoce nebo Brusinka. Mějte svou porci ovoce vždy po ruce a nezapomeňte při příštím nákupu přihodit pár tyčinek do svého vozíku. Nebudete litovat!

Další informace naleznete na webových stránkách www.tycinkafit.cz a www.fit.eu

You may also like...