Soutěž o dárkové balení Božkov Republica Exclusive

Vyhrajte dárkové balení Božkov Republica Exclusive.

V rámci letošního Mistrovství světa v hokeji, jenž se koná na Slovensku, rozdáme v jeho průběhu 15 speciálních dárkových balení Božkov Republica Exclusive při soutěžích v mediální skupině HMG. Sledujte naše média a vyhrajte si jednu z exclusivních lahví.

Našim fandíme společně !! Hlavně s těmi, na kterých nám záleží!

Všichni fanoušci  se mohou zapojit do soutěže o dárkové balení Božkov Republica Exclusive se dvěma sklenicemi a přiťuknout si tak pravým rumem s elegancí.

Tento blend až 8letých rumů z Nikaraguy, Dominikánské republiky, Barbadosu a Jamajky jemně doladěný třtinovým cukrem má jemnou nasládlou chuť s tóny vanilky, sušeného ovoce a oříšků.

Soutěžní otázka:

V kterém roce si naposledy hokejisti při mistrovství světa zahráli na domácím ledu?

a)      2013

b)      2014

c)      2015

Pošlete nám správnou odpověď, své jméno, adresu a telefon na e-mail: soutez@hmg.cz. Do předmětu zprávy napište: CELEBRITYHOUSE – Božkov Republica Exclusive. Ze všech došlých emailů vyhrává správná odpověď: 150 a 300, tyto emaily od nás obdrží výhru.

Soutěž trvá od 20.5. – 26.5. 2019.

Našim fandíme společně!  

A to hlavně s těmi, na kterých nám záleží!

Všichni fanoušci  se mohou zapojit do soutěže o dárkové balení Božkov Republica Exclusive se dvěma sklenicemi a přiťuknout si tak pravým rumem s elegancí.

Téměř 100 let tradice Božkov

Společnost STOCK Plzeň Božkov byla založena roku 1920 a brzo oslaví téměř stoleté narozeniny.

Božkov je nejprodávanější značku alkoholu v České republice,  a to právem, čeští konzumenti Božkov milují v mnoha podobách, ať už Božkov Original z řady tuzemský, který je vůbec neprodávanější lihovinou u nás, nebo třeba oblíbený likér Božkov  Peprmint. „Zelená“ je  nejen nejprodávanějším likérem ale také klasikou každého setkání s kamarády. 

Božkov Republica Exclusive

Tento blend až 8 letých rumů z Nikaraguy, Dominikánské republiky, Barbadosu a Jamajky jemně doladěný třtinovým cukrem má jemnou nasládlou chuť s tóny vanilky, sušeného ovoce a oříšků. Třtinový rum Božkov Republica Exclusive uvedený na trh v loňském roce si od samého začátku získal spousty příznivců, jejichž řady se stále rozšiřují.

Vychutnejte si jeho lahodnou chuť a aroma spolu s těmi nejbližšími a zafanděte společně našim reprezentantům!

VIDEO

GALERIE:

You may also like...