Ed Sheeran před objektivem | Tip na knihu

Ve vydavatelství Mladá fronta, divize Knihy vychází knižní novinka pro fanoušky anglického zpěvák a textaře s irskými kořeny Eda Sheerana.

Kniha s podtitulem Jak šel čas s Edem pohledem fotografky Christie Goodwin nabízí množství fotografií koncertních turné a portrétů slavného zpěvák.

Když Chris Goodwin Eda poprvé potkala, nebyl ještě známý a neměl ani nahrávací smlouvu – byl to jen mladý pouliční zpěvák, který se pokoušel prorazit. Něco ji na něm však zaujalo. Rozhodla se, že ho zdarma nafotí, aby mu pomohla při cestě vzhůru.

To byl začátek desetileté spolupráce, během níž se jejich cesty několikrát protnuly. Ed se mezitím stal jednou z největších hudebních hvězd planety – a z množství snímků, které za toto období Chris měla šanci v nejrůznějších koncertních sálech i halách vyfotit, vznikla i tato neobyčejná publikace.

Najdete v ní dosud nezveřejněné fotografie a historky, doplněné o předmluvu a komentáře Edova otce Johna Sheerana. Je to důvěrný pohled na Eda Sheerana zblízka. Životní příběh známého zpěváka v dosud nepublikovaných fotografiích.

Vazba: pevná bez přebalu

Rozměry: 195 x 240 mm

Počet stran: 224 stran

Cena 499 Kč

Vydalo nakladatelství Mladá fronta.

Více o knize zde: www.kniha.cz.You may also like...