Jak zatočit s kocovinou?

Léto je v plném proudu a s ním i doba prázdnin a dovolených. Čas zkrátka v těchto dnech plyne trochu jinak. Setkáváme se s přáteli, grilujeme a užíváme si života plnými doušky. K tomu patří dobré jídlo i pití. Co ale dělat, pokud se party vydařila, ale alkoholu bylo trochu přes míru. Druhý den nás čeká lehká bolest hlavy a žaludek na vodě. Abychom tento den přežili, je dobré znát základní pravidla kocoviny a mít po ruce pomocníka, který nám pomůže rychleji odbourat zbytkový alkohol z krve.

Hydratujte tělo a dopřejte mu vše, co potřebuje

Alkohol působí močopudně, proto je dobré prokládat pití také vodou. Potřebné tekutiny je dobré dodat tělu ještě před usnutím. Vhodným pomocníkem před spaním i na kocovinové ráno je Alcohol Killer, drink se 100 % přírodním složením, který zklidní rozbouřený žaludek a pomůže nastartovat detoxikační proces v těle.

Alcohol Killerposlední drink večer, první drink ráno

Nejen před usnutím, ale i po procitnutí si dopřejte dostatek tekutin a doplňte o potřebné vitamíny.

Můžeme vypít velké množství vody, případně doplnit rozpustným vitamínem. Daleko elegantnější způsob ale je sáhnout po drinku Alcohol Killer, který v sobě obsahuje vše potřebné. V tomto dokonale vyladěném nápoji se snoubí příjemná chuť citrusových plodů a jemná vůně. Díky svému unikátnímu složení bez konzervačních látek a zbytečné chemie posiluje detoxikační proces v těle 
a pomáhá až o 40 % rychleji odbourávat alkohol z krve. Co víc si přát?

Snídaně jako základ

Ne nadarmo se říká, že snídaně je základ. Ať už si dáte míchaná vajíčka, česnečku nebo toast pomůžete organismu rychleji dostat se zpět do kondice.

Trocha pohybu – správná cesta ke zdraví

Málokdo si asi po prohýřené noci dokáže představit, že si vezme tenisky a půjde se proběhnout. Také nemusí jít hned o běh. Bohatě postačí krátká procházka na čerstvém vzduchu, která nám prospěje a vrátí nám ztracený balanc.

ALCOHOL KILLER®

  • Je vyroben z pečlivě vybraných přírodních surovin nejvyšší kvality bez přidaných cukrů 
    a konzervačních látek
  • Obsahuje vodu z alpského ledovce s výtažky z černého bezu, citronové trávy a hlívy ústřičné, vitamín C, vitamíny B6, B1 a betakaroten
  • Pomáhá odbourávat zbytkový alkohol z krve až o 40 %
  • Více informací najdete na www.alcoholkiller.com a www.zakilluj.cz.

You may also like...