Výběrové řízení na glamour modelky!

Agentura s vlastním fotoateliérem a týmem fotografů, včetně zkušených profesionálů vyhlašuje Výběrové řízení na glamour modelky! Pro naše klienty potřebujeme více než 20 nových modelek. Dosavadní praxe s modelingem není nutná. Modelka nesmí mít etický problém fotit pro zbrojní průmysl a to včetně těžkých zbraňových systémů. Více informací a kontaktní e-mail naleznete uvnitř článku.

Výběrové řízení bude probíhat následovně:

1. kolo – modelky zašlou své fotografie na e-mailovou adresu: casting.studiofoto@email.cz

Ideálně pošlete více fotografií včetně postavy v plavkách nebo spodním prádle, nejméně však 1 x obličej + nejméně 1 x celá postava.

2. kolo – agentura pozve vybrané modelky na castingový pohovor do hotelu Intercontinental.

3. kolo – Za postup do 3. kola a účast v něm dostanou modelky odměnu (na pokrytí dosavadních nákladů) ve výši do 1.000 Kč.

Většině účastnic 3. kola budou nabídnuty různé možnosti uplatnění – od fotomodelingu v kampaních pro klienty agentury, přes pozice produkčních asistentek v rámci projektu Miss, až po kancelářskou práci v zázemí soutěže Miss a pro vedení skupiny firem, atd..

Do e-mailu vždy, prosím, uveďte své jméno a příjmení, rok narození, telefonický kontakt, město, kde působíte a rok pořízení přiložených fotografií. Ozveme se všem, kdo postoupí do dalšího kola.

You may also like...