Soutěž o knihu Čas utrpení

Tři z vás mají možnost vyhrát knihu Čas utrpení od autora Johna Connolly.

Soutěžní otázka:

Kolik knih od autora vyšlo v nakladatelství BB/art?

a) deset knihy

b) patnáct knihy

c) dvacet knih

Nápovědu hledejte na webu www.bbart.cz.

Pošlete nám správnou odpověď, své jméno, adresu a telefon na e-mail: soutez@hmg.cz. Do předmětu zprávy napište: CELEBRITYHOUSE – Čas utrpení. Ze všech došlých emailů vyhrává správná odpověď: 200, 300 a 450, tyto emaily od nás obdrží výhru.

Soutěž trvá od 16. 12. – 22. 12. 2019.

Soutěž již byla ukončena a výherci byli kontaktování e-mailem.

Podomní prodejce klenotů Jerome Burnel se na chvíli stal hrdinou. Zabránil několikanásobné vraždě, ale sebe tím zničil. Jeho život se ocitl v troskách. Obvinili ho ze sexuálního deliktu, zavřeli do vězení, mučili. Po propuštění na svobodu se rozhodl, že se svěří se svým příběhem detektivu Parkerovi. Vyprávěl mu o záchraně dívky, jež měla zemřít; mluvil o těch, kdo ho trýznili, a o bytostech, jimž slouží.

Charlie Parker nedávno přežil svou smrt a stal se z něj úplně nový člověk. Není zlomený ani zesláblý, ale to, čím prošel, ho naopak zocelilo. A nepozbyl ani to, co v něm bylo dřív. Převezme Burnelův případ a zamíří do podivné izolované komunity žijící v místě zvaném Puklina. Tam se Parker musí postavit přesile lidí, kteří se řídí jen pravidly teroru, vydírání a vražd.

Původní název: A Time of Torment

Překlad: Martin Verner

Počet stran: 392

Vazba: pevná

Vydalo nakladatelství BB/art.

Více o knize naleznete na www.bbart.cz.

You may also like...