Soutěž o personifikované lahve Fernet Stock

Personifikovanou lahev můžou vyhrát 3 z vás (Soutěž 18+).

Ještě než se pustíte do soutěže o lahve Fernet Stock, zasoutěžte si o o nový vůz BMW a další hodnotné ceny.

Více o soutěži se dovíte na fernetstockbavorak.cz

Hořkobylinný likér Fernet Stock je základem originálních drinků, jako je legendární Fernet Stock Bavorák. Jeho chuť vás v létě perfektně osvěží. Díky tomu se Fernet Stock Bavorák skvěle hodí jak k odpolednímu posezení s přáteli po práci, tak k večernímu grilování.

Ochutnejte i kombinaci Fernet Stock Citrus s Vineou ve formě spritzu. Osvěžující chuť vás příjemně překvapí, a pokud připravíte drink ve vrstvené formě, bude vás určitě bavit už na první pohled.

Efektní drinky s Fernet Stock zvládnete připravit během pár vteřin a taky se můžete díky originálnímu likéru povozit ve vlastním novém BMW. Soutěžit můžete do poloviny června o 1 nové BMW, 14x iPhone a 500 personifikovaných lahví Fernet Stock. Více o soutěži se dovíte na fernetstockbavorak.cz

Soutěžní otázka:

Jaké jméno nese personifikovaná lahev na soutěžních stránkách?

a)  Jan Novák

b)  Jan Týc

c)  Jana Novotná

Nápovědu naleznete na www.fernetstock.cz.

Pošlete nám správnou odpověď, své jméno, adresu a telefon na e-mail: soutez@hmg.cz. Do předmětu zprávy napište: CELEBRITYHOUSE – Fernet Stock Bavorák. Ze všech došlých emailů vyhrává správná odpověď: 100, 200 a 300, tyto emaily od nás obdrží výhru.

Soutěž trvá od 1.6. – 7.6. 2020.

Fernet Stock přináší trendy osvěžující drinky

Fernet Stock přináší pro letní sezónu inspiraci na osvěžující drinky nejen v podobě legendárního Fernet Stock Bavorák, ale i v originálním spojení s Vieneou. Osvěžte se osvědčenou kombinací Fernet Stock s tonikem a objevte i novou formu přitažlivého spritzu. Nechte se inspirovat a připijte si Fernet Stock Bavorákem #NAVASEPRIBEHY!

Legendární Fernet Stock Bavorák i nové míchané drinky spojují atributy jako jednoduchost, rafinovanost a osvěžující zážitek.

Osobitá chuť hořkobylinného likéru Fernet Stock se díky originální receptuře od roku 1927 nezměnila. Díky tomu se k němu vrací jeho příznivci po několik let a překvapuje nejen v míchaných drincích i mladší generaci,“ říká Zuzana Prokopová, Group brand manager HBL.

Důkazem, že Fernet Stock Bavorák patří mezi nestárnoucí legendy a bude bavit starší i mladší zákazníky, je postřeh Václava Háka, šéfbarmana Tretter’s New York Bar: 

„Jsou i drinky, které umějí překvapit i po letech. Například na Fernet Stock Bavorák si pochutnají jak mladí, kteří vlivem trendu často hledají drinky s minimem cukru, tak si ho objednají i zkušenější zákazníci, protože tuto chuť znají, je jim blízká a nehodlají se od ní odvracet.“

Fernet Stock jde s dobou, a tak našel originální kombinace, které osvěží letní grilovačky, pikniky i všední posezení s přáteli. Vychutnejte si kombinaci, která Vám nejvíc kápne do noty. Snadno jí dokážete připravit i vy sami doma.

Fernet Stock Bavorák

Ingredience:

40 ml Fernet Stock Original
nebo Fernet Stock Citrus

150 ml tonicu

plátek citrónu

led

Postup:

Naplňte sklenici ledem, zalijte tonicem, doplňte opatrně likérem Fernet Stock tak, aby se zachovala horní vrstva a ozdobte plátkem citrónu.

Fernet Stock Bavorák Spritz

Ingredience:

40 ml Fernet Stock Citrus

150 ml Viney + střik vody

Led

Máta

Postup:

Naplňte sklenici ledem, zalijte Vineou, případně doplňte trochou vody. Doplňte opatrně Fernet Stock tak, aby se zachovala horní vrstva oddělená.

Další inspiraci hledejte na www.fernetstock.cz.

You may also like...