Form Factory spouští vlastní online cvičení a fitness portál

Společnost Form Factory spouští svůj nový projekt webového portálu Fitness FormFactory a reaguje tak na současnou složitou situaci, kdy nejsou dostupné fitness kluby a sportoviště. Informační portál je také součástí dlouhodobé strategie společnosti, která v sobě nese komplexní změnu fitness oboru směrem ke zdravému životnímu stylu a podpoře zdraví, a která již byla uvedena v rámci projektu #HealthFactory, spuštěnému v září letošního roku.

  • Komplexní informační portál včetně on-demand fitness lekcí a živého streamingu
  • Podpora pro všechny sportovce a zájemce o cvičení v současné komplikované době
  • Online lekce jsou součástí trvalé podpory zdravého životního stylu a aktivního pohybu
  • Integrace s již spuštěným projektem #HealthFactory
  • Až tři živá vysílání denně z vlastního nového studia

Webová platforma v sobě integruje odborný obsah, trendy, tipy pro sportovce i širokou veřejnost, a především zcela novou knihovnu online tréninků a cvičebních programů, které jsou nyní dostupné pro každého zdarma. Současně s tím, Form Factory zahajuje třikrát denně živé přenosy nejrůznějších cvičení jako je HIIT, Jóga, Pilates, Tabata a samozřejmě také programy Les Mills a řada dalších. K tomuto účelu si společnost Form Factory vytvořila i vlastní infrastrukturu a nové vysílací studio. Živé přenosy cvičících lekcí tak umožňují zájemcům o aktivní pohyb trénovat i nadále, například z pohodlí domova nebo kanceláře.

Naším základním posláním je přinášet zdraví a aktivní pohyb pro nejširší skupinu zájemců, spuštění naší nové informační platformy a živého online vysílání je tak logickým vyústěním současné situace, kdy jsou sportoviště uzavřena,“ uvádí Štefan Blahovec, Country Manager ve Form Factory. „Naši zákazníci a další zájemci tak nejsou ochuzeni o své pravidelné cvičení, které prokazatelně podporuje imunitní systém a obranyschopnost organismu,“ dodává Blahovec.

Nový portál včetně vlastní on-line streamingové platformy je k dispozici na https://fitness.formfactory.cz.

Více informací na www.formfactory.cz.

You may also like...