Soutěžíme o lahvičky výběrové kávy Sofee and the gang

Chcete vyhrát lahvičky výběrové kávy Sofee and the gang? Není nic lehčího! Stačí odpovědět na jednoduchou otázku a poslat nám odpověď do redakce.

Aktuálně soutěžíme na dvou našich portálech. O to máte větší šanci na výhru. Více informací naleznete na www.WOMENHOUSE.cz a www.NejlepsiKavarny.cz.

Výběrová káva Sofee s nádechem Peru. Dát si ji můžete kdykoliv a kdekoliv. Jednoduše, bez baristy. Bez éček, bez konzervantů a bez chemie. Tedy kvalitně. Tak by se dala shrnout hlavní filozofie výběrové kávy Sofee and the gang. A právě kvalita hraje při výrobě výběrové kávy v lahvičce prim.

Výběrová káva Sofee s nádechem Peru

Kdykoliv a kdekoliv. Jednoduše, bez baristy. Bez éček, bez konzervantů a bez chemie. Tedy kvalitně. Tak by se dala shrnout hlavní filozofie výběrové kávy Sofee and the gang. A právě kvalita hraje při výrobě výběrové kávy v lahvičce prim. To platí i o aktuální novince, kterou si Sofee pro své fanoušky připravila. Od jara se vyrábí z kávových zrn dovážených z Peru, která nahradila ta brazilská.

Dokonalá chuť Peru. Zrnka odrůdy Arabika Caturra byla dovezena z Peru z oblasti Cajamarca, z plantáže v nadmořské výšce více než 1200 metrů, a nyní už prošla macerací na pražské Letné.

Sofee už neseženete pouze v Praze, ale značka našla i nová místa, kde si ji lze vychutnat nebo koupit na cesty. A tak je k dostání v klášterní kavárně Dientzenhofer v Broumově, v brněnském Bhar Baru a Kavárně Trojka. Sofee je součástí sortimentu sítě Ambiente, která ji zaštiťuje (restaurace Eska nebo řeznictví Naše maso) a pražské kavárny Osada.

Zákazníci mohou objednávat Sofee ve dvou velikostech lahviček na jejím webu www.sofeeandthegang.cz, nebo při nákupu na Rohlik.cz.

Pro kvalitní kávu už nemusíte cestovat přes půl města, ale najdete ji jednoduše doma v lahvičce. Jeden shot Sofee (25 ml) odpovídá jednomu espressu a k výrobě lahodného nápoje není potřeba kávový mlýnek, kávovar ani barista. Sofee je ideální na cesty, při sportu, na nedělní ráno, na chatu, na piknik nebo na festivaly.

Vedle rychlé přípravy je výhodou, že kávu z lahvičky lze připravit na nespočet způsobů – jako filtr s horkou vodou, studenou jako espresso, s mlékem jako cappuccino. Je ale také skvělou ingrediencí pro přípravu letních drinků. Velkým hitem je Sofee s tonikem a ledem, přidat se dá také kvalitní gin. Oblíbený je speciální koktejl z výběrové kávy, pomerančové šťávy a ořechovky. Recept a návod na přípravu naleznete ZDE.

You may also like...