Form Factory získala značku kvality Q – Péče o kvalitu

Společnost Form Factory získala značku Q – Péče o kvalitu, kterou uděluje agentura CzechTourism a Česká unie cestovního ruchu, vždy na 3 roky. Potvrzuje se tak, že společnost má správně nastavené procesy a řízení zákaznické spokojenosti a zážitku při poskytování fitness služeb v celé své síti fitness klubů.

Udělené ocenění zavazuje Form Factory k transparentnímu a jasně definovanému přístupu ke svým zákazníkům a plněním předpisů vyplývajících ze standardů profesního sektoru, kterým je Česká komora fitness. Díky tomu jsou veškeré služby, které společnost poskytuje, řízeny s ohledem na maximální spokojenost a pozitivní zákaznický zážitek při využívání těchto služeb.

„Udělení značky Q – Péče o kvalitu je pro nás významným potvrzením, že naše strategie a inovativní přístup k fitness službám, umožňuje české populaci nastartovat zdravý životní styl, investovat do zdraví a zmírnit dopady civilizačních chorob,“ uvádí Štefan Blahovec, Country Manager a jednatel společnosti Form Factory. „Aktivní pohyb a fitness by měl tvořit nedílnou součást života každého jedince a naše fitness kluby vytváří jedinečné prostředí pro individuální trénink, skupinové lekce a řadu doprovodných služeb,“ dodává Štefan Blahovec.

Kvalita služeb, splnění zákaznických očekávání, aplikace nejnovějších fitness trendů a dostupnost fitness služeb co nejširší populaci tvoří základní stavební kameny, kterými se společnost Form Factory řídí. Jako lídr na českém trhu navíc klade důraz na zodpovědný přístup a zavádění nových fitness programů do své nabídky. Díky rozsáhlé síti klubů a pokrytí velkých českých měst zpřístupňuje sport a fitness pro každého.

·       Značku Q uděluje agentura CzechTourism a Česká unie cestovního ruchu

·       Získané ocenění potvrzuje kvalitu služeb Form Factory a péči o zákazníky

·       Form Factory je lídrem na trhu fitness v České republice

Více informací o službách a nabídce na www.formfactory.cz.

O Form Factory

Společnost Form Factory je největší síť fitness, wellness a zdravého životního stylu v České republice. Nabídku služeb představují plně a moderně vybavené kluby pro efektivní individuální trénink podle současných trendů, široký výběr skupinových lekcí, včetně oblíbených Les Mills programů, vedených profesionálními instruktory a také zóny wellness zóny se saunami a vířivkami. Společnost Form Factory nastavuje svůj standard podle nejnovějších poznatků a trendů ze světa zdraví a fitness.

Více informací o službách a nabídce na www.formfactory.cz

You may also like...