HONOR 70 Lite: Cenově dostupný smartphone s plnou podporou 5G

Nedávno představená novinka na evropském trhu, praktický mobilní telefon s kvalitním 5G čipem Snapdragon, HONOR 70 Lite je ode dneška v prodeji v České republice. Nechybí velká kapacita baterie 5000mAh pro celodenní výdrž. S foto výbavou, která je nadstandardní pro tuto cenovou kategorii, jde o mobil, který bourá nastavené benchmark pro cenově dostupné telefony. Právě teď koupíte u českých prodejců jen za 5 990 Kč.

Stylový design a displej pro pohlcující zážitek

HONOR 70 Lite má ploché hrany a zároveň zaoblené rohy, tak aby se pohodlně držel v dlani. Pomocí čtečky otisků prstů umístěné na straně jej odemknete bezpečně a rychle.

Dojmy ze sledování videí a fotek i dalšího obsahu umocňuje 6,5palcový displej HONOR FullView. Ten zároveň chrání oči před škodlivým vlivem modrého světla, což potvrzuje i certifikace od organizace TÜV Rheinland. Plynulý vizuální zážitek zajišťuje obnovovací frekvence obrazovky až 90 Hz, se kterou HONOR 70 Lite převyšuje mnoho ostatních smartphonů ze stejné cenové kategorie.

Pokročilá foto a video výbava

Špičku ve své třídě představuje HONOR 70 Lite i co se týče fotoaparátu. Kromě přední kamery s rozlišením 8 MPx má i systém tří zadních fotoaparátů: Hlavní kamera přináší rozlišení 50 MPx, makro kamera 2 MPx a senzor pro snímání hloubky 2 MPx. Pořídit si selfie a další fotky plné živých detailů, třeba i v nočních podmínkách, je proto s tímto chytrým telefonem hračka. Navíc můžete být kreativní i při tvorbě videí, a to díky funkci Dual-View Video Recording, která umí nahrávat videa z přední i zadní kamery zároveň.

Skvělý výkon díky čipsetu Qualcomm Snapdragon

Bezproblémovou komunikaci a produktivitu zajišťuje čipset Qualcomm Snapdragon 480 Plus 5G a vylepšené funkce konektivity. Hladký provoz smartphonu pak obstarává funkce HONOR RAM Turbo, která v modelu s 4 GB RAM dokáže převést 3 GB úložiště na RAM. Díky této funkci mohou mít uživatelé jistotu, že se procesy na pozadí při přepínání mezi aplikacemi neukončují, takže aplikace nenabíhají od nuly a spouštějí se rychleji.

Celodenní výdrž baterie

HONOR 70 Lite vydrží v provozu po celý den díky ultra velké baterii s kapacitou 5 000 mAh. Na jedno nabití zvládne až 19 hodin přehrávání online videa, 26 hodin streamování hudby, 14 hodin hraní her nebo 52 hodin telefonátů, takže uživatelé mohou být stále online a dobře se bavit. Funkce rychlonabíjení s nabíjecím adaptérem 22,5W HONOR SuperCharge a technologií pro optimalizaci baterie navíc zaručuje, že bude HONOR 70 Lite během chvilky opět připravený k akci.

Vychytávky na míru a chytrá personalizace uživatelského prostředí

Se smartphonem HONOR 70 Lite je vám k dispozici vnitřní úložiště s pamětí 128 GB. To pro lepší představu znamená, že si do chytrého telefonu uložíte více než 28 000 obrázků, 11 000 písniček nebo 450 HD videí. Paměť se navíc může s použitím microSD karty zvětšit až do velikosti 1 TB.

HONOR 70 Lite s operačním systémem Magic UI 6.1 založeném na Androidu 12 nabízí celou řadu chytrých funkcí, jako je HONOR Share pro rychlý bezdrátový přenos souborů mezi zařízeními pro zvýšení vaší produktivity.

Cena a dostupnost

Stylový telefon HONOR 70 Lite můžete mít ve dvou elegantních barvách: Ocean Blue a Midnight Black.

Od 3. dubna 2023 bude HONOR 70 Lite k dispozici u vybraných prodejců jen za 5 990 Kč.

Další informace o značce HONOR najdete na oficiálních webových stránkách: www.hihonor.cz

Sledujte HONOR na sociálních sítích:

Instagram: https://www.instagram.com/honorczsk/

Facebook: https://www.facebook.com/Honorcz/

Twitter: https://twitter.com/HonorCZSK

YouTube: https://bit.ly/honor-cz-sk-youtube

TikTok: https://www.tiktok.com/@honor_czsk

You may also like...