E.Mi představuje vánoční a novoroční kolekci laků Shine&Glow

E.Mi představuje kolekci laků Shine&Glow jako tipy na vánoční a novoroční manikúru a pedikúru. Kolekce Shine&Glow je kolekce třpytivých laků s gelovým efektem na nehty nejen pro zářivé slavnostní příležitosti. 

Pocit jako na oslavu. Lesk a záře luxusních odstínů pro ohromující nápady na slavnostní manikúru.Užijte si dokonalou manikúru po dobu až 10 dní: Perfektní dlouhotrvající manikúra bez lámání nebo mikrotrhlin vydrží déle díky systému věčného lesku aktivovaného slunečním zářením. 

Odstíny jsou, Tinsel #131 je růžový odstín s jemným třpytem, Ice Pattern #132 je bílý odstín s červeno-růžovými třpytkami, Let it Snow #133 je bílý odstín se zlatými třpytkami, Serpentine #134 je stříbrný odstín se stříbrnými třpytkami, Winter Vibes #135 je zlatý odstín se stříbrnými a zlatými třpytkami, X-Mas Cracker #136 je černý odstín s jemným třpytem, Shine&Glow #137 je poloprůhledný zlatý odstín se stříbrnými a zlatými třpytkami, Candy Cane #138 je bohatá sytá červená s jemným třpytem.

  • 8 vyjímečných třpytivých odstínů
  • Dlouhotrvající manikúra díky systému trvalého lesku aktivovaného slunečním zářením: vaše manikúra je den po dni silnější
  • Dlouhotrvající lak na nehty.
  • Dokonalý lesk
  • Rychlé nanášení a odstraňování
  • Udržuje váš nehet zdravější co nejzdravější

7-Free – neobsahuje látky škodlivé pro zdraví: formaldehyd, formaldehydové pryskyřice, toluen, dibutylftalát, kafr, xylen a ethyltosylamid.

Netestováno na zvířatech.

Cena: 230 Kč.

www.emi-shop.cz

Zdroj foto: E.Mi

You may also like...